Warszawa międzypokoleniowa
Warsztaty na wystawie „Spór o odbudowę"

• Warszawa międzypokoleniowa

Warszawa zmienia się dynamicznie. Każde pokolenie ma własne doświadczenia i percepcję przestrzeni miasta. Wystawa „Spór o odbudowę” jest doskonałą okazją do tego, aby je ze sobą skonfrontować. Młodzi Warszawiacy zapraszają na spotkanie mieszkańców pamiętających czasy odbudowy miasta.

Istotnym elementem warsztatów będzie dyskusja i dzielenie się własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi życia w stolicy, jej rozwiązań urbanistycznych i architektury. Spotkanie przygotowane jest przez inicjatywę „Warszawiacy Międzypokoleniowo” stworzoną przez Aleksandrę Kołodziejczyk. Celem przedsięwzięcia jest zbliżenie młodszej i starszej generacji stolicy. W ramach projektu szukamy płaszczyzn i tematów, które mogą łączyć i integrować różne pokolenia. Tym razem skupimy się na temacie miasta – walorów estetycznych, funkcjonalnych i społecznych w kontekście jego odbudowy po II wojnie światowej.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.