Dyskoteka szkolna
Inauguracja festiwalu Warszawa w Budowie 7 i otwarcie wystawy „Spór o odbudowę”

• Dyskoteka szkolna
    Eustachy Kossakowski. Zdjęcie (nieopublikowane) z serii Matura w Liceum im. Jana Kochanowskiego, 1961. Dzięki uprzejmości Anki Ptaszkowskiej.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Muzeum Warszawy i 1500m2 łączą siły, by hucznie zainaugurować otwarcie kolejnej edycji WARSZAWY W BUDOWIE, w dawnym liceum im. Klementyny Hoffmanowej przy Emilii Plater 29 w Warszawie, które na czas trwania festiwalu stanie się miejscem głównej wystawy.

Któż z nas nie tęskni do atmosfery szkolnych dyskotek? Pierwsze tańce, zawstydzenia, urwane spojrzenia. Otwarcie wystawy nawiąże tradycją do najlepszych dyskotek szkolnych, nie tylko z uwagi na klimat i lokalizację. Muzycznie spodziewajcie się elektroniki i disco w świetlicy i hitów z satelity na sali gimnastycznej.

Z uwagi na ograniczenia lokalowe, ilość miejsc jest ograniczona. Wejście tylko za okazaniem zaproszenia.

Bezpłatne zaproszenia można odbierać z:

• Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie przy ul. Pańskiej 3,
  • Muzeum Pragi przy ul. Targowej 50/52,
  • Restauracji Pantai prowadzonej przez 1500m2 przy ul. Wybrzeże Szczecińskie 1.

Sala Gimnastyczna

Kebs